www.unesco.lv
  Ievadlapa / Sporta komplekss  

Arvien lielāka nozīme mūsdienās tiek piešķirta sportam. Sabiedrībai vajadzīgi veseli, fiziski un garīgi attīstīti cilvēki. Cilvēka veselība un pilnvērtīga fiziskā attīstība ir viena no lielākajām mūsdienu sabiedrības vērtībām, ko novērtējam tikai tad, kad rodas problēmas. Veselība ir lieta, ko nevar nopirkt par naudu un atrast, to var iegūt, pastāvīgi uzturot sevi fiziskajā formā un nodarbojoties ar fiziskajām aktivitātēm.

Ģimnāzija skolēniem nodrošina kvalitatīvas sporta nodarbības, skolai ir sava sporta zāle, kurā skolēni var pilnveidot sevi un attīstīt savas prasmes. Skolēniem ir iespēja apmeklēt ārpusstundu nodarbības un doties apliecināt savu gatavību sacensībās. Mēs lepojamies ar baseinu, kas ir atvērts katram skolēnam. Profesionāla instruktora vadībā skolēni apgūst peldēšanu. Ikvienam ir iespējas pēc stundām izmantot svaru zāli, kas ir aprīkota ar mūsdienīgiem trenažieriem un vienmēr gatava uzņemt sportot gribētājus. Tādēļ būsim priecīgi redzēt ikvienu sportot gribētāju ģimnāzijas sporta kompleksā.

Plašāku informāciju par sporta kompleksa "Vaduguns" sniegtajiem pakalpojumiem var iegūt sadaļā - Pakalpojumi


 
 
 
 
© Daugavpils Valsts ģimnāzija 2003-2012 | Kontaktinformācija
 
www.lcb.lv www.latgale.lv www.latgaleslaiks.lv www.du.lv www.izm.gov.lv www.isec.gov.lv www.daugavpils.lv www.studentnet.lv www.dzm.lv www.valoda.lv www.skolotajs.lv www.skolotajs.lv www.izglitiba.daugavpils.lv www.e-klase.lv